dudak ve dudak ici yeme hastaligi

merhaba, dudak ve daha cok dudak ici, yanagin icindeki deriyi yeme aliskanligindan kurtulabilen var mi? kendimi bildim bileli yapiyorum bunu ve kurtulmak istiyorum. stresli zamanlarda ozellikle farkinda olmadan cok fazla yapiyorum, kanatacak kadar. ara ara arastiririm internette ama care olacak bi seye denk gelmedim. bazen karar aliyorum bi sure yapmiyorum ama sonra farkinda olmadan basliyorum yine. nasil birakilir bu fikri olan varsa yazsin allaskina.

+1 takipteyim... balmumuyla kaplatmak istiyorum dudaklarımı ama onu da yerim altındaki kana ulaşana kadar kesin.

  • megalomaniac  (22.02.20 22:00:50)
Dışarıdan çok çirkin göründüğüne inanman lazım.

  • diffarentiationation  (22.02.20 22:35:01)
Ben bunu yaparken kendimi kontrol etsem de biraz sonra gene başlıyorum. Bunu aşmak için sakız çiğnemeye başladım.
Zaten konuştuğumda değil daha çok çalıştığımda bu gibi hareketi yapıyorum. Bu nedenle boşa düşünce atıyorum bi sakız.

  • fempusay  (22.02.20 22:48:23)
bugün okuduğum ve daha evvel de okumuş olduğumu hatırladığım bir başka bilgiyi de ilm-i tebabetten şu şekil vereyim belki tırsar yapmazsın:
dudak ve ağız içi yeme, "ağız kanserlerine" yol açıyor.

  • fempusay  (23.02.20 15:10:25)
biliyorum ya daha ortaokulda okumustum agiz kanseri olayini ve tirsmistim ama iste. hala yiyoz. no cancer yet.

:(
  • aydonno  (23.02.20 18:59:05)
Aman diyim, özellikle insan içinde sosyal ortamlarda falan yapmayın, karşıdaki kişiyi çok seksi bulma, arzulama durumlarında farkında olmadan yapılır bu hareket özellikle kadınlar tarafından. Karşıya farklı mesaj verirsiniz, dedikodunuz yapılır.

  • speedy  (23.02.20 19:16:50)