Çocukken kafami carptigim yer

96 senesinde, ufak bir cocukken esekten dusup kafamin sol arka kosesini tasa vurmustum. Kanama olmamizti, fakat yumurta kadar sismisti. Benim ultra aydin super ailem de galiba kan falan görmeyince onemsemedi, hastaneye goturmedi. Dusunuyorum oyle bir kafa travmasinda koşarak hastaneye gotururum çocuğumu.

Herneyse, burada senelerdir cok ama cok kucuk bir sislik kaldi o tarihten beri.

24 sene geçti yasadigim bir problem yok. Yavas yavas gelisen bir rahatsizlik olabilir mi bundan kaynaklı olarak ileride karsima cikma potansiyeli olan?

24 sene onceki düşme yuzunden bugun hastaneye gidip bana bir bakin biseyim var mi demek de bir garip. Ama haberleei goruyoruz bazej, cocukken yuttugu bilmemne surasinda yara yapti, oradaki enfeksiyon suraya sicradi 30 sene sonrs bundan dolayo felc kaldı vs diye. Korktum bir anda.

burası internet, bu yüzden... doğru tahmin ettiniz. beyin tümörü. evet.

  • masseter  (19.02.20 22:32:07)
Ben de alnımın tam saçımın başladığı yeri vurup aynı çizgi filmlerdeki gibi bir şişliğe sahip olmuştum. Şu an sadece ele gelen bir sertlik var aynı şekilde. Biz gitmiştik doktora ama sadece krem yazmıştı skdkkdkd. Gitmedik diye üzülme yani. Bir şey de olmamıştır muhtemelen.

  • kedili bisiler  (19.02.20 23:14:05)
olabilir hocam. beni 2-3 aylıkken kucaktan düşürmüşler o zaman doktor yapacak bişey yok demiş, görünürde hasar yok. ama yetişkinlik çağında baş ağrıları vs çekerse gittiği doktora düşme olayından bahsetsin demiş.

  • japon askeri  (20.02.20 11:43:02)
Ben de zamanında piskopatlarla ilgili bir yabancı makalede okumuştum, Bunların çoğu çocukken çocuk tacizine uğramış olanlar ya da çocukken başına darbe alanlarmış. Yok beynin bir bölgesi olması gerektiğinden az gelişiyor falan filan. Aradım da bulamadım ama var öyle bir şey: www.youtube.com

  • speedy  (20.02.20 14:17:12)
Valla kuzenim çocukken yerde oynarken dizine dikiş iğnesi giriyor. Çocuk zaten muzurluğundan iğneliği düşürdüğü için panik olmuş durumda annesine-babasına söylemiyor. 40'lı yaşlarında dizlerinden olmadığı ameliyat kalmadı. İğne kemiğe yürümüş. emar çektiremiyorlar. Geçen sene de en sonunda komple diz kapağını yenilemek zorunda kaldı.

  • SiyamkedisiZorro  (20.02.20 16:05:52)