[]

Yeni bedelli askerlik işlemleri

Merhaba arkdaşlar. Bu yeni çıkan kanumşa gelen bedelli askerliğe başvurmayı düşünüyorum ama ağustps ayına kadar gitmem mümkün değil. Acaba ne zaman başvursam ağustos-ocak arası gidip gelirim. Bilgisi plan aydınlatabilir mi ?
 
Ben aralıkta basvurdum, tercih seceneklerim mart-aralik 2020 idi, yeni sene icin tercih secenekleri nedir bilmiyorum, askerlik subesini ararsaniz hemen bilgi verirler


  • The_Lollok  (19.02.20 13:50:35) 
istesenizde 2020 içinde bedelli gidemezsiniz zaten. Aralık 2020'e kadar talep toplanıyor,ve mart 2021 den itibaren sevk tarihi atıyor sistem (Mart aralık arası sevk tercihi sıralaması yapabiliyorsunuz)


  • delikedidilimiyedi  (19.02.20 14:51:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.