[]

Özel hastane ücretleri

Bu sefer gidicem tamam. Ayağımdaki yara için gitsem sizce kaç tl tutar? Tahmini bir fiyat verir misiniz? SGK'nın falan özel hastane ile bağlantısı var mı? Karşılar mı SGK? En azından bir kısmını?

Ayıplanmamak için baştan yazayım Türkiyede daha önce yaşamadım o yüzden pek bilgim yok.


 
değişiyor o ücretler, bence arayıp direk sor. ben de gitmeden süprizle karşılaşmamak adına arayıp fiyatı soruyorum


  • gazozailacatmauzmani  (19.02.20 12:39:51) 
Sgk anlasmali bir ozel hastaneyi arayip fiyat alin. Fiyatlar cok degisken.


  • brkylmz  (19.02.20 12:43:35) 
100 de olabilir. 400 de. Arasan kesin bilgi alırsın.


  • baal  (19.02.20 12:44:37) 
Sigortan varsa bile 0 ile sonsuz arasında bir ücret olabilir kesin cevabı yok. Yara travma vs nedeniyle oluşmadıysa film falan çekmezler, başka bir tetkik de isteyeceklerini sanmam dolayısıyla sadece muayene ücreti ile yırtma olasılığın yüksek. Telefonla ararsan bilgi verirler kimlik numaran ile sorgulama yapıp.


  • hadsafhada  (19.02.20 12:52:11) 
Çok lüks olmayan özel hastanelerde muayene ücretleri 70-80 lira, sadece cilt hastalığıysa ve donktorun görerek tanı koyacağı bilinen bir durumsa ilacını yazar gönderir, onu da eczaneden sgk olduğun için olduça ucuza alırsın.


  • John Bloor  (19.02.20 13:05:12) 
özel hastaneye gitmenizin bir sebebi var mı?


  • delidiyorum  (19.02.20 14:38:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.