[]

Ankara İngilizce Konuşma Grupları

+30 yaş üzeri böyle grupları nereden bulabilirim? Birkaç dil kursuna sordum özel ders önerdiler bulamadım. Önerisi olan var mı? Yaşı belirtme sebebim de biraz iş amaçlı konuşmaya yönelik olması için.
 
Ben de sizin gibi konuşma odaklı bir yer arıyordum . Bir kaç tane de buldum . Ama genellikle gençler geliyorlar. Özel ders almayı dusunmedim hiç bence faydası olur.


  • opitseri  (19.02.20 08:58:16) 
iş ingilizcesi konuşma dersi için genelde özel ders öneriyorlar. işinizle ilgili insanların bulunduğu bir grup sayfa vb. varsa oradan 5-10 kişi organize olunabilir gibi ama çok iyi bilen biri gelir mi mesela emin olamadım.


  • 9kuyruklukedi  (19.02.20 10:03:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.