[]

Sozlukteki Cem Yilmaz ofkesi

Cidden psikolojik bir alt yapisi var mi ?yani cem yılmazın serenay sarikaya isimli oyuncuyla beraber olunca olusan bu ofkenin? 46 yasinda 28 yasinda falan Bana tepki sacma geliyor, bu tepki neden olusmus olabilir?
 
bence ilişkisi ile ilgili bir öfke yok, esasında cem yılmazın eskisi gibi olmaması ve artık can sıkmaya başlaması ile ilgisi var.


  • candide  (18.02.20 22:57:45) 
Sözlüğü çok ciddiye alma bence ya yaşayamazsın böyle


  • olaylar olaylar  (18.02.20 23:07:14) 
Ciddiye aldigimdan degil zaten liveleak yada bir ara stromfront siye irkci bir forum vardi onq dondu, ben sadece psikolojik bir temeli var mi siye merak ediyorum, ne tetiklemis olabilir bu arkadaslari?


  • bluewhale  (18.02.20 23:14:07) 
Hayalkırıklığı?


  • olaylar olaylar  (18.02.20 23:19:39) 
komedyenlikten çıkıp magazin figürüne döndü. kendi imajını çok fena zedeledi bu açık işte


  • xvyz  (19.02.20 00:11:49) 
Sözlükte ne diyorlar bilmiyorum ama az bile diyorlardır. Sinemacı yapımcı kavgasında karakterini gördük, maması kesiliyor diye nasıl ciyak ciyak bağırıyordu, yok salonu kendisi tutarmış, sinemasını kendi salonunda yayınlarmış, halkı gaza getirmeye çalışıyordu. Hayır sen 30 senedir bu alemdesin hayatında bir kere incir çekirdeğini dolduran siyasi çıkışın, eleştirin olmamış, ama çıkarı için bir kaplan kesildi, nasıl posta koyuyordu adamlara, paragözün, bencilin kelime anlamı.

Artı ilişkileri, yaş farkı vs. Mahalledeki 50 yaşındaki zengin müteahhit 20 lik kızlarla çıksa ağız dolusu küfürler yiyip, eleştirilir, dışlanır toplumdan, ünlü yapınca normal, hadi ya
  • neverletyougodown  (19.02.20 00:53:12 ~ 00:56:33) 
1. Gösterilerde her dakika küfür, argo kullanıyor. Günlük hayatta, arkadaş ortamında vs düşünemiyorum, ağzı bozuk sürekli belden aşağı konuşuyor olmalı
2. İnsanları üstten gören, tepeden bakan kibirli biri: muhabirlerle, seyirciyle, hayranlarıyla olan diyaloglarına dikkat edin
3. fizik olarak da çekici, yakışıklı olmaması, yanındaki kadınlarla orantısız oluşu insanlara itici geliyor. Ergen libidosu var ayrıyeten.
4. Irkçı olduğunu da düşünüyorum. Hadi zencilere yönelik esprilerine komedyen klişesi diyelim. Pasaport kontrolünde ne kasıyorsun, görevli Pakistanlı esprisi bunu açıkça ortaya koyuyor ama. Artı Pakistan, Hinditan asıllı kaç jenerasyondur orda olan adamlar var orada, pasaport görevlisi olarak herhangi bir adam koyarlar mı oraya, rengi, aksanı farklı diye insanı küçümseyemezsin.
5. Laik kesimden ekmeğini yiyor ama onca siyasal çalkantıda bir çıkışını, görüşünü de duymadık. Yapımcılarla kavga ederken kendi salonumda oynatırım demeyi biliyor, sen yap eleştirini, çıkışını tepki gelirse siyasetten, çık oynat salonundan o zaman kahraman olursun haketmediğin halde hatta
  • speedy  (19.02.20 01:31:18) 
kiskanclik.

adam zaten markalasti, paraya ve daha cok une ihtiyaci olgunu hic zannetmiyorum.

bence bir "bucket list" yapmis takip ediyor. kafasina gore film cekiyor, gozunu kestirdigi hatunlari dudukluyor. sozlukteki issizlerde muhasebesini yapiyor iste..

- efendim neden politik degil? herkes metin akpinar olmak zorunda degil de ondan, zaten oyle bir iddiasi da hicbir zaman olmadi.

- ama efendim cok kufurlu - kufur begenmesenizde dillerin icinde var. artik dizilerde bile tonla kufur ediliyor. mafya dizisi cekiyor adam ne yapsin herkes sizli bizli mi konusacak? cem yilmaz da bunu dozunda kullanan biri.

- ama efendim cok kibirli - yahu herif artik markalasmis, binlerce stand-up, onlarca film. turkiye'nin en taninan adamlarindan biri. adami elestirenlerin eline bunun 10'da biri kadar guc versen peygamberligini ilan eder. bence su ana kadar sureci cok iyi idare etti.

vs..simdiye kadar elle tutulur bir elestiriye denk gelmedim kendisi hakkinda.
  • cooperr  (19.02.20 01:53:54) 
asil ofkenin sebebi, zamaninda o kadar cok abartildi/fenomen haline geldi ki. ister istemez beklenti inanilmaz yukseldi. her hareketinde muthis espriler, yaraticiliklar bekleniyor maalesef. bu isin matematigi oyle olmadigi icin surekli geriye gidis gibi bir intiba birakti.


  • mayeskuel  (19.02.20 10:13:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.