Elif Can olayı

Ayrıntılı okuyamadım mailleri falan. Kısa özet geçebilir miyiz? Bakandan torpil istiyor da, sen kimsin? kimin oğlu kızısın, koskoca bakan seni niye kaale alsın? Kaçamak, şantaj falan mı var işin içinde?

kartal imam hatip kardeşliği var.

  • scudman1  (18.02.20 20:45:30)
Kartal Imam Hatip'ten sinif arkadasi, ya da bir alt/ust donemler.

  • crown  (18.02.20 20:57:31)
benim anlamadigim ortalik neden yıkılmadı? sözcüde bile yazmıyor. böyle bir rezalet hakikaten gerçekse yer yerinden oynaması lazım. damadın, thy nin açıklama yapması lazım. kimse neden konuşmuyor

  • egokalp  (18.02.20 21:08:21)
Kadın ısrarla ve gayri ciddi maillerle müdür olmak için sıkbogaz etmiş adamı. Kimse üst konumdaki birini bu kadar darlayamaz. Muhtemelen takılmışlar, mükâfatını istiyor.

  • prizmatik  (18.02.20 21:13:51)
ya basitçe torpil istemiyor zaten geldiği yere torpille gelmiş. düzenli fişleme ve ispiyonculuk görevini yapıp insanların ekmeğiyle oynuyor. kendi işlerini de üst üste yazarak abiii, şu işi yapalım bol dua diye araya katıyor.

  • not dark yet  (18.02.20 21:37:04)
aile dostu gibi düşündüm ben, zira sıradan bir tanıdık diye kimse yönetici yapmaz sanmıyorum. varolan pozisyona da birileri dokunduğu için gelmiş bu hanfendi. şimdi de beni xxx pozisyona getir, buradan her şeye hakim olamıyorum oradan sana daha iyi haber uçururum diyor. çok rezil bir durum. kimsenin bu durumu dikkate almayıp açıklama yapmaması da tuhaf. koca kurum, koca bakan, kadın da dahil, inkar da yok yani. nasıl olsa bir kaç gün gündemi meşgul eder sonra unutulur düşüncesi olmalı

  • gazozailacatmauzmani  (19.02.20 09:52:40)