[]

karşıyaka'da bisim yok mu?

Kiralamaya geldim bulamıyorum nerde bunlar :( iskeledeyim şu an
 
www.bisim.com.tr
şurada hangi istasyonda kaç bisiklet olduğu görünüyor. alaybey tarafında varmış, ya da nikah sarayının orada var şuan.

  • veritaslibertas  (18.02.20 14:44:29) 
istasyon var ama bisiklet kalmamış, izmir b. şehir uygulamasını indirirsen orda da görünüyor ulaşım kısmında


  • freebird5406_2  (18.02.20 14:46:52) 
Aratan olursa görsün diye yazıyorum arkadaşlar şu an tretuar çalışması olduğu için direkt istasyon yok bisiklet değil. Sanırım çalışmadan sonra tekrar yerleştirilecek. Cevaplar için teşekkür ederim.


  • amugochi  (18.02.20 14:54:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.