[]

En çok çeşit olan bebek mağazası?

Bebeği olan bir arkadaşıma hediye kartı hediye edicem. Joker mağazaları görüyorum etrafta ama hediye kartı yok galiba. Mothercare sitesi de kapanmış. Boyner’de falan bebek çeşidi çok mudur acaba? Bir fikir verin lütfen.
 
Hediye kartı var mı bilmiyorum ama Civil mağazaları da yaygın.


  • nhtzmc  (16.02.20 09:23:39) 
Ebebek de isinizi gorebilir...


  •   (16.02.20 09:25:56) 
Meblag dusukse e-bebek, yuksekse joker. (Joker'de biraz daha pahali urunler mevcut cunku)


  • brkylmz  (16.02.20 09:40:32) 
E-bebek daha yaygin ve urun cesidi cok daha fazla bu arada.


  • brkylmz  (16.02.20 09:40:53) 
e-bebek bizim favorimiz.


  • trajikomix  (16.02.20 10:47:39) 
e bebek +1


  • basond  (16.02.20 11:38:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.