[]

Anadolu yakasında sürüş pratiği yapılabilir boş alan

soru başlıkta,

Bostancı - Kadıköy arsında cumartesi günü bir arkadaşıma araç sürmeyi öğretmek istiyorum, var mıdır civarda bu işe uygun tenha bir otopark, açık arazi falan?


 
maltepe orhangazi şehir parkının isparkı var. hayvan gibi alan. düz yol. dört yol ağzı her şey var. park da çalışır hem :)


  • mutantking  (14.02.20 17:40:06) 
kalamış marina ve göztepe parkının yanı.


  • sutlu nescafe  (14.02.20 17:48:34) 
arkadaşlar sağolun da cumartesi günü o bölgelerde bırakın pratiği araba park edecek yer olmuyor zaten :))


  • rca  (14.02.20 18:44:46) 
Ataşehir'de taçspor'un olduğu bölgede haftasonları sabah saatlerinde neredeyse hiç araba olmuyor. Olan arabaların geneli de sürücü kurslarına ait araçlar.

Size belki uzak olacak ama ümraniye imes'in içersi en uygun yer olabilir. Tenha, geniş arazi. Eğer giderseniz sizin gibi birilerine araba kullanmayı öğretmeye gelenleri görebilirsiniz. Güvenlik girişte ve içerdeyken hiç sorun çıkarmıyor. Trafiğe açık yollardansa burası daha güvenli. Ehliyetimi almadan önce burada pratik yapmıştım.

Birde okulların bahçe ve otoparklarını kullanabilirsiniz. Haftasonları sürücü kursları için açık olan okullar oluyor.
  • GoodMorningTeacher  (14.02.20 19:27:20) 
çok uzak ama şile'de kumbaba civarı çok geniş yollar var.


  • sutlu nescafe  (14.02.20 19:47:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.