[]

Strasbourg Filarmoni Orkestrası@CRRKS

19 Şubat 2020 Çarşamba Saat:20.00
CRR Konser Salonu
Satılık Bilet Adedi: 1 / Bilet Fiyatı: 60 TL. (BİLET SATILMIŞTIR.)

Strazburg Filarmoni Orkestrası, 19 Şubat'ta CRR Konser Salonu'nda sizlerle.

Dünyanın en prestijli yarışmalarından ''Uluslararası Çaykovski Yarışması'' birincisi Fransız piyanist Alexandre Kantorow'a, Claus Peter Flor yönetimindeki Strazburg Filarmoni Orkestrası eşlik ediyor.

Şef: Claus Peter Flor
Solist: Alexandre Kantorow (piyano)

Program:
C. M. von Weber (1786-1826) “Der Freischütz” Operası Uvertürü
C. Saint-Saens (1835-1921) Piyano Konçertosu No:5
A. Dvorak (1841-1904) Senfoni No.8

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.