Ge force now

Duyuru merhaba aranızda Ge force firmasının internet üzerinden aylık abone ile oyun oynamı fırsatı sunduğu projeden haberiniz var mı yada kullanan ?

günlük 1 saat ücretsiz deneme hakkı var hocam. merak ediyorsan deneyebilirsin günlük 1 saatlik limit ile.

  • ayin yazari  (14.02.20 14:13:37)
founder edition da 5 küsür euro, ilk faturayı mayısta kesiyor. yüksek bir ağ bağlantısına sahip olman lazım özellikle 60 fps 1080p istiyorsan. oyunların steam versiyonuna sahip olman lazım. (rdr2 şuan desteklenmiyor)

  • fezagezgini  (14.02.20 14:36:18 ~ 14:41:59)
Steam hesabımda yok onun için ayrıca hesap mı açmam lazım ?

  • tolgame  (14.02.20 14:52:50)
steam hesabın yok ise evet açman lazım ve oyunları steam üzerinde satın almış olman (ya da sahip olman) gerekiyor. korsan oyunları oynayamıyorsun şimdilik (bi çakkalık ile ilerde steamdeymiş gibi gösterilebilir belki.)

  • fezagezgini  (14.02.20 15:11:22)
epic games de var fortnite oynadım ben beleş

  • oz suser  (14.02.20 15:14:04)
epic games ve origin de olabilir. apex de varmış galiba.

  • fezagezgini  (14.02.20 15:55:51)
Ben de birkaç şeyden bahsedeyim. Destiny 2 oynarken sürem bittiği için Strike' ın ortasında oyundan çıkmak zorunda kaldım. Dün Founders Membership'e üye olup gece tadına vara vara Strike attık.

Her ne kadar Destiny 2 çok oyunculu bir oyun olsa ve bağlantım da 16 Mbit olsa da hiçbir gecikme olmadı.

Ondan önce 500 saate yakın oynadığım Dying Light' ı denedim. Medium'da 15-20 Fps falan alıyordum. Geforce Now ile tüm ayarları sonuna kadar gömerek 60 Fps'de oynama keyfini yaşadım. Oyun oynadığımın daha yeni yeni farkına varıyorum.

Geforce Now en az 15 Mbit internet hızı istiyor. Çok iyi bir deneyim istiyorsanız 50 Mbit üstü hıza sahip bir internete olmanız gerekir. Hikayeli oyunlar için daha azı da yeter ama çok oyunculu oyunlar için 50 Mbit üstü lazım.

Oyunlar konusuna gelirsek de her oyun desteklenmiyor. O yüzden oynamak istediğiniz oyunu Geforce Now destekliyorsa almalısınız. Programı başlatınca arama sekmesinden oyunun adını yazarak destekleyip desteklemediğini görebilirsiniz.

Bir de illa oyun satın almak zorunda değilsiniz. Çok oyunculu oyunlar oynuyorsanız ücretsiz bir sürü güzel oyun var. Misal Destiny 2. Single Player oyunlar oynamak istiyorsanız oyun almanız gerek.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (14.02.20 17:01:02)
Kendinde olan oyunları oynayabiliyorsun

Sabit ve hızlı internetin olmalı, 30mbps'te bile düzgün oynanabiliyormuş diye duydum

Her oyun aynı kalitede çalışmıyor, bağlantın süper de olsa bazısında tam kalite alamayabiliyorsun

Genel olaraj baya başarı vaad ediyor ben denemedim
  • mirafiori  (14.02.20 22:36:11)