[]

(Acil bilgi) Üsküdar Belediyesi Minik Dostlar Kliniği İyi Midir?

merhaba,
dün akşam yaralı, epey kötü durumda bir sokak hayvanı buldum. hemen yakındaki veterinere götürdüm. muhtemelen köpek silkelemiş, yaraları varmış ve arka tarafı tutmuyor.
anladığım kadarıyla tedavisi uzun sürecek. benim ise veteriner masrafını karşılayacak ekonomik durumum yok.
üsküdar bölgesindeyim. belediyenin minik dostlar kliniği ilgileniyormuş, röntgenini falan çekiyormuş, tedavisini yapıyormuş gerekirse.
sizin orayla tecrübeniz oldu mu. gönül rahatlığıyla kendilerine bırakabilir miyim kediciği?
bilgi verirseniz çok sevinirim.

 
Bırakabilirsiniz ama takipçisi olursaniz daha iyi ilgi gosteriyorlar, durumu iyi degilse barınağa goturuyorlar, barinakta da bir numara vererek duzenli olarak halini sorunuz, duzelirse buldugunuz yere birakmalarini iyice tembih ediniz, sizin disinda arkadaslariniza da aratiniz hatta, kedinin arkasinin olduğunu bilsinler.


  • hocam fazla egon var mi  (13.02.20 10:59:49) 
arka tarafının tutmaması kötüye işaret yaşamhakkınasaygı diye bir dernek var bir onlarla iletişime geçer misiniz herhangi bir yere bırakmadan önce. sizin bırakacağınız yerlerde uyutmaları mümkün bu durumda. pek uğraşmayabilirler.


  • not dark yet  (13.02.20 12:59:17) 
Üsküdar konusunda bilgim yok ama Kadıköy Belediyesi'nin merkezi yeni açılmış. ilgili olduklarını duydum. çok geçmiş olsun.

www.kadikoy.bel.tr
  • boyalı kuş  (13.02.20 16:33:20) 
Cevaplar için teşekkürler. İhtiyacı olabilecekler için bugünkü tecrübemi yazayım.

Üsküdar minik dostlar kliniği tek kelimeyle rezillikti. Kediye iki dakikada bakıp, röntgene gerek olmadığını, kalçasında çatlak olsa bile kendi kendine kaynayacağını, hatta o şekilde sokağa geri bırakabileceğimi bile söyledi veteriner.

Kendi her zamanki götürdüğüm veterineri aradım, fikrini sordum, uyguna röntgen çektirmem için bir yer buldu. Röntgende kediciğin kuyruk omurunda ve kalçasında kırık olduğu ortaya çıktı. Mecburen bıraktım kendi veterinerime.
  • lamaga  (13.02.20 21:07:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.