[]

kedi akciğer ödemi için besin tavsiyesi

Merhaba,

Kedimizin ciğerlerinde su toplanmıştı ve sarılıktı. Birkaç gün yoğun bakımda kaldı. Doğru düzgün besleyememişler orada, sarılığı ilerlemiş. Zorla besledik ve şimdi sarılığı geriliyor çok şükür.

Akciğer ödemi konusunda ise şu an müdahale edemiyorlar. Böbreklerine şu aşamada fazla yüklenmek istemiyorlarmış. O yüzden diüretik iğne falan yapmadılar.

Akciğer ödemi sanki kendi kendine biraz azaldı. Ama daha da azaltmak için doğal besin tavsiyeleriniz var mı? Ödem sökücü gıdalar falan.

Çok teşekkürler şimdiden.

 
Eğer böbreklerine yüklenmek istemiyorlar ve diüretik vermedilerse bence siz de bir şey vermeyin. Çünkü ödem söküldüğünde atılacağı yol idrardır, yani böbrekleridir. Özellikle kaçınılan bir şeyi siz yapmış olursunuz.

Geçmiş olsun.
  • unique hint kumasi  (11.02.20 22:38:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.