[]

Mobil uygulama pazarlaması hakkında bilgi

Bir uygulamayı Playstore veya Appstore üzerinden paylaşınca kendi kendine keşfedilme ihtimali çok düşük olarak belirtiliyor. Bir uygulamanın keşfedilmesi için aylık minimum yapılması gereken reklam harcaması nedir tahmini olarak? Ayrıca hangi platformlar üzerinden yapılan reklamlar daha etkilidir?

Cevap için teşekkürler.


 
google ads, admob, instagram sponsorlu paylaşımlar vb.


  • skid row  (09.02.20 08:59:38) 
İnstagram en iyi app satış pazarı bu aralar. Burdan hedef kitlenize ve bütçenize göre reklamlarla başlayabilirsiniz. Kazancınıza göre eğer instagram satışı iyi gidiyorsa reklamı arttırır ya da azaltabilirsiniz.


  • erty_ksk  (09.02.20 09:01:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.