[]

Hirsizlik isnadi ve parmak izi

Eylül ayında çok yakın bir arkasadimin ailesini ziyarete gittim. Kendisi burada yok . Abisi ile geç saate kadar muhabbet ettik eve donecektim kal deyince kaldım. Bugün babası aradı dedi ki evde tablet yok ayakkabı yok takım elbise yok eski bir havlu yok. Bu eve senden başka kimse gelmedi kalmadı diyor.

Polis çağıralım diyorum şimdiye parmak izi mı kalmistir diyor.
Eylülden bu yana benim parmak izim varsa çıkar mı

 
Babası eşyalar çalındı diye 5 ay sonra mı aradı?


  • malheiros  (08.02.20 18:11:45) 
@malheiros evet beş ay sonra aradı. Çocuk ayakkabısını istemiş bulamamışlar.tableti toruna verceekmis bulalamislar.

Diyor eve yabancı girse sağa sola bakardık ne eksik diye hiç aklıma gelmedi diyor.

Bir de işin kötüsü çocuk burada yok buradan ne isteği olsa ben aldım kendi cebimden masraf yaptım. Parasını veridler almadım da.
  • boomboom  (08.02.20 18:14:56) 
arkadaşınızın havlusunu çalmanız hiç hoş değil.
kdjsfalşkfs. babanın ruhsal sıkıntıları var muhtemelen. hiçbir şey olmaz. he deyin geçin.

  • brakgn  (08.02.20 18:16:21) 
Beş ay önce ben caldiysam parmak izim hala duru mu


  • boomboom  (08.02.20 18:20:10) 
baba emekli yaşlı falan bi amca mı?


  • dedim dedim de kime dedim  (08.02.20 18:22:21) 
@dedim dedim evet yaşlı bir insan ama çok emin şekilde eve kimse gelmedi diyor senden başka uzun zaman zaten mersindelerdi.


  • boomboom  (08.02.20 18:24:58) 
hırsızlık zaten böyle bir şey değil mi yani? eve kimse girmemiş diyor ama hırsız girip çalmış ve çıkmış olabilir. ne tipler var ya ilginç


  • burya  (08.02.20 18:31:50) 
@burya hırsız girse evi dağıtır her yeri kurcalar tabletin altında poşete sarılı laptop varmış onu almamışım :)


  • boomboom  (08.02.20 18:33:03) 
Parmak izin bulunsa bile sadece evde bulunduğun belli olur. Ki sen de bu durumu reddetmiyorsun. Çok sıkıntı etmene gerek yok. Amcaya he de geç.


  • deyzin74  (08.02.20 18:55:33) 
Yuzeye bagli olarak degisir. 10 yil bozulmadan durabilir, birkac ayda silinebilir de.


  • marcelorios  (08.02.20 19:19:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.