[]

Karşı cins arkadaştan soğuma

10 yılı aşkın bir dostluğumuz var, ben erkeğim, o kadın. En son görüşmemizde ağzımdan çıkan her lafta bir şey buldu. Yani kelimelerimi özenle seçerek konuşmak durumunda kalıyorum her seferinde ve kendimi bunalmış hissediyorum. Ve neden bunu çekmek zorundayım onu da anlamıyorum. Kibar bir şekilde kendisini uyarayım mı, yoksa bir daha görüşmek istemediğimi söyleyeyim mi? İnanın gerçekten yoruldum ve aşırı bencil davranışları var. Bir daha yüz yüze asla görüşmek istemiyorum, ama 10 yılı aşkın dostluğumuzun da böyle bitmesi vicdanen beni rahatsız eder diye korkuyorum.

Şimdiden teşekkürler


 
yanında mutsuz olduğun kişiyle olur mu diye mücadele etme, buna harcayacağın enerjiye, yanında mutlu olduğun kişileri kazanmaya çalışırken ihtiyacın olabilir. hep seni iyi hissettiren yere doğru yönel. hayat kısa.


  • onemoremile  (06.02.20 11:38:17) 
kardeşimde de aynı sıkıntı var, kardeşim değil arkadaşım olsa çoktan tekmeyi basmıştım.. 2 düşünüp bir söylemek zorunda değil kimse. kurtul ondan. ya da arama, azalarak biter zaten.


  • legalize marijuana  (06.02.20 11:49:44) 
Benim de benzer şekilde 10 senelik arkadaşlığım bitti, daha bir gün bile arkama bile bakmadım.. o bencilliğe maruz kalarak yaşayamazdım. Ağda bandı çekmek gibi, ilk an bir acıyor ama sonra çok güzel oluyor tavsiye ederim.


  • Lanovaromana  (06.02.20 12:03:59) 
Kendisine bunu soylemeden iliskiyi koparirsaniz, 10 senelik iliskinize haksizlik etmis olursunuz bence. Neden son zamanlarda boyle? Neden daha once boyle degildi? Belli ki bir seyler degisti, sizde ya da onda. Bunu bulmalisiniz. Belki de farkinda degildir ve fark etse cok uzulecektir. Boyle seyler genelde insanin icindeki degersizligin disari yasimasindan kaynaklanir, sorun elbette karsi tarafta ama bu yuzden iliskiniz bitecekse bilmesi gerekir. Hic bir sey soylemeden cekip gitmek... Ne bileyim siz de ofkeli bir sekilde ayrilmamis olursunuz, ofkeniz diner eger kendisinizi ifade ederseniz. Hem kendinize hem ona yardim etmis olursunuz.


  • damba  (06.02.20 13:24:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.