[]

Sözlüge giris

Sözlüge girerken kullandigim nick veya email adresi olmayan bir kullanici adim vardi. Hala o sekilde mi giriliyor yoksa o uygulama degisti mi?
Söyle ki sifremi unutmusum, sözlüge kayit olurken verdigim email adresini de kullanmiyorum, öyle bir mail adresim yok yani artik. O yüzden sifremi de hatirlatamiyorum.
Gitti mi yani güzelim hesabim?


 
mail ya da belirledigin bir kullanici adi ile girebiliyorsun. buna kullanici adi deniyor.

kullanici adini ve sifreni hatirliyorsan girersin.
  • ozdek  (03.02.20 23:34:40) 
sözlük şifrenizi hatırlamadığınız sürece hesaba erişim sağlayamazsınız. üzgünüm. unutun o hesabı iyisi :P


  • kurmalifare  (03.02.20 23:49:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.