[]

Bir türlü geçmeyen hastalık

Bilmiyom yaşayanıniz var mi ama son 3 haftadır boğaz ağrısı, baş ağrısı ve yükselen ateş nedeniyle ziyaret etmediğim doktor kalmadı.

İlaç aliyor ve bikac saat ayakta durabiliyorum ama bikac saat geçiP ilaçlar etkisini yitirince yatak döşek.

Pazartesi işbaşı yapmam lazım ama çok halsiz hissediyorum .

Gribe benzer bu şey için adamakıllı hangi doktora gitmem lazım?

Corona falan değil merak etmeyin, ama berbat hissediyorum işte. :)

 
geçmiş olsun. Bu aralar salgını olduğu için sizde de influenza enfeksiyonu olabilir. eğer influenza ise antibiyotik işe yaramaz, antiviral denen ilaçlardan (tamiflu gibi) almanız gerekir.


  • ekshe  (01.02.20 23:26:30) 
ben geçen domuz gribi olmuşum, 1 hafta yattım sonrasında doktor 1 ay boyunca çok yorgun hissedeceksin demişti. o tarz bir şey olabilir.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (01.02.20 23:27:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.