yurtdışından türkiye'ye gelecek var mı? annemin hastalığı için suplement

tekrardan selamlar geçenlerde yazmıştım hiç dönen olmadı malesef tekrardan sormak istiyorum:

yurtdışından türkiyeye gelecek var mı? annemin parkinson hastalığı tedavisi için bazı suplementleri kullanması gerekiyor. ücret karşılığı yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

mart ayında gelecek biri var onunla konuştuk. şimdi gelmesini bekliyoruz. emeği geçen herkese, gönderiyi üstte tuttukları için de modulasyona çok çok teşekkür ederim :)

iyi ki varsınız eksi duyuru ailesi <3

2 hafta sonra bulgaristana gideceğim 1 haftalığına hangi ülkeden ne lazım birilerine aldırıp kargo ile göndermesini istesek çokmu maliyeli olur ?

  • dallaque  (31.01.20 22:10:01)
Bulgaristanda dm market var orda bicok ceait var arkadasima aldirmistim ben de

  • kveldulv  (01.02.20 17:37:00)
dönüş yapıp mesaj atanlara çok teşekkür ederim. mod ekibine de aynı şekilde çok teşekkür ediyorum. şuanda iletişim kuruyoruz, umarım en kısa sürede uygun olacak arkadaşla konuşup ilaçları getireceğiz. herkese iyi günler dilerim.

  • mrsnpr  (02.02.20 00:05:43)
Glocalzone programini deneyin

  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (03.02.20 17:01:35)
Takviyelerin adlarını yazar mısın? Sorarım yarın eczaneden

  • kojonotsuki  (03.02.20 23:00:06)
selamlar,

neye ihtiyacınız var, fransada bulabiliyor muyuz?
  • ludwig boltzmann  (06.02.20 09:44:48)
Merhaba. Eşimin ailesi 18 şubatta londradan istanbula gidecek. Buradan tedarik edebileceğim bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

  • a man who walks alone  (08.02.20 01:39:24)
merhaba, 25'inde ingiltere'den dönüyorum. varsa yardımcı olurum.

  • brakgn  (08.02.20 15:04:42)
merhaba,
facebook'ta türkiye interrail sayfasına yazabilirsiniz.
çok daha hızlı dönüş alabileceğinizi tahmin ediyorum.
  • jimjim  (08.02.20 21:05:36)
burada reçete ettirme şansınız varsa, gümrükten vergilerini ödeyerek istediğiniz gıda takviyesini yurtdışından direk sipariş edebilirsiniz.

  • zengin pijj  (10.02.20 14:28:04)
modulasyona özellikle böyle yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. annem çok mutlu oldu sadece bu yardımınızla bile. bilirsiniz dopamin bu tarz mutluluk durumlarında stresin azaldığı zamanlarda daha çok salgılanıyor. bu güzel umut, mutluluklar bile bize büyük destek oldu. yoğunluk içinde dönüş yapan arkadaşlardan en uygun olan kişi/kişiler ile irtibat kurmaya çalışıyorum. dönemediğim, geç dönüş yaptığım herkesten özür diliyorum. herkese çok çok teşekkürler. iyiki varsınız. annemden de selamlar :)

  • mrsnpr  (11.02.20 22:40:58)
dönme değil de 20 gün kadar sonra 3 günlük bir ingiltere seyahati olacak. o dönemler işini görüyorsa ben de yardımcı olabilirim londradan bulabileceğimiz bir şeyse.

  • syozkn  (15.02.20 00:58:17)
istediginiz takviyeleri aile hekimine yazdirip iherb uzerinden siparis verebilirsiniz. yillardir bu sekilde yurt disindan takviye alabiliyorum.

surecin nasil oldugunu yazmis bir arkadas:

eksisozluk.com
  • ehti  (16.02.20 23:12:35)
bu hafta roma, önümüzdeki ay sofya’da olacağım. Buralarda bulunabilen bir şeyse getirebilirim.

  • tuborg yesili  (17.02.20 07:59:08)
3 hafta sonra İngilreden İzmire gelecegim. İlac detsylarını paylasırsanız yardımcı olabilirim

  • im2shy  (17.02.20 17:09:09)