[]

Kağıt Kapak Kitabın Ömrünü Uzatma

Selam ahali. Kağıt kapak bir kitabım var, kitaba uzun yıllar ihtiyacım olacak. Ne yazık ki kitabın kapağı çok dandik, bunu karton kapak formatına getirebilmenin bir yolu var mıdır acaba?
 
cilt yaptırabilirsiniz.


  • angelofdeath  (28.01.20 10:39:42) 
Koştaş tekzen gibi yerlerde yapışkanlı kaplama malzemeleri satılıyor. Onların şeffaf olanı ile kitabınızı kaplayabilirsiniz. Genelde dolap kapağı rafı vs. Kaplanıyor bunlarla sanıyorum ki. Ben yıllarca defter kitap kapladım. (5-10 lira fiyatı var ve en az 4 kitap kaplar sanırım)


  • kullanıcıadımbuolsun  (28.01.20 11:08:56 ~ 15:11:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.