[]

Play movies ss alma sorunu

Google play filmlerden film kiralayıp izliyorum, ekran görüntüleri almam lazım , siyah oluyor. Nasıl alabilirim
 
third part screenshot uygulaması indirmeyi denedin mi?


  • hem şişko hem deli  (28.01.20 07:29:51) 
DRM koruması vardır aldırtmaz, bilgisayarda tarayıcıda açıp öyle almayı deneyin.


  • atom karincanin torunu  (28.01.20 08:45:34) 
alamazsınız korsan koruması sebebiyle. tarayıcı olayı belki olabilir bilgisayardan.


  • ayin yazari  (28.01.20 10:14:46) 
@atom pcde Operada deniyorum zaten


  • owaki  (28.01.20 13:08:54) 
Root falan yoksa Tek yolu şey, uygulama değiştirmek için tuşa basıyorsunuz o ekranın görüntüsünü alıyorsunuz sonra. Düşük çözünürlük oluyor tabii.


  • aguen  (28.01.20 14:18:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.