Akşam yemek yeme krizlerine nasıl engel oluyorsunuz ?

Ben bir türlü engel olamıyorum da !

iki gündür aklımdan geçen şey tam olarak bu. olamıyorum efendim ben. sabah uyanınca başlıyorum gece yatana kadar dünyaları yiyorum. yerimi aldım cevapları bekliyorum.

  • rusalka  (27.01.20 23:39:06)
Dişlerimi fırçalıyorum, olmadı bir litre su içiyorum, o da olmazsa sen karaktersiz, iradesiz misin; hedeflerin ne oldu diye aynada yarıçıplak bi şekilde kendimle konuşuyorum. Tüm bunlar yemezse, ki %99 yiyor, bi tane yeşil elma yiyip üstüne 1 litre su içiyorum.

  • Deathrow  (27.01.20 23:48:51)
yoğurt yi

  • ya ben lan neyse  (27.01.20 23:49:56)
Ben engel olmuyorum ama bir avuş kuruyemiş de açlığı bastırır.

  • epistemic_regress  (27.01.20 23:55:11)
Valla ben yemek istiyorsam yiyorum ama yemek üzerine hemen uyumayı sevmiyorum çok rahatsız edici bir his. Bana bu engel oluyor.

  • Amaranta ursula  (28.01.20 00:01:42)
Evde yiyecek bir şeyler bulamadığında yemiyorum. Sipariş vermeyi sevmiyorum. Bence etkili bir yöntem.

  • biseysorcaktim  (28.01.20 00:16:24)
Dis fırçalamak acayip etkili buna katılıyorum.

  • hindistan cevizi  (28.01.20 00:47:40)
Yedigim saatlerde spor yapmak en azinsan yuruyuse çıkmak, evde cok vakit gecirmemek.(disarida oyle delicesine yemedigimden ama tabii bu kisiden kisiye degisir)
Bol su, yogurt, salatalik gibi seyler
Bir de son olarak karanfil, tarcin ve limonlu cay icerek. Hem agzinzda guzEl bir tat oluyor hem sifir kalori. Sanirim tarcin kan şekerini de duzenliyor. Bir demliği icin gerekirse aasdf
  • red g  (28.01.20 00:51:31)
Erken yatmak tek cozum benim icin. Ayakta durunca yeniyor.

  • hot potato  (28.01.20 00:53:09)
Hibiskus cayi,soguk. Bulletproof coffee. Yuruyus

  • yenibena  (28.01.20 01:11:03)
marula, rokaya limon sıkıp yiyorum.
veya lezzetli zeytin
veya tuzlu salatalık.
  • tabudeviren  (28.01.20 01:37:49)
Su icmek ve zor durumda salatalik yemek

  • azeroth  (28.01.20 10:59:14)
peynir disliyorum.

  • jimicik  (28.01.20 11:37:39)
su içip uyurum, ya da dizi-film-kitap gibi şeylerle kendimi oyalıyorum, ya da saat çok geç değilse büyük fincanda şekersiz türk kahvesi içiyorum.

  • principlei  (28.01.20 11:46:31)