[]

Facebook reklamları hakkında

Arkadaşlar selam,
Değişen sigara paketlerinin iğrenç görüntüsü yüzünden yeni sigara paketleri tasarladım ve bu ay başı satışa sürdüm. Bugün ilk defa facebook ve instagram üzerinden reklam vermeyi denedim ve 3-4 saat içinde reklam onaylandı. Görsel olarak sadece kutumu(sigarasız şekilde) paylaşıp. Altına da sigara kutusu benzeri bi açıklama yazmıştım. Durdurmuşlar reklamı az önce. Politikalarında tütünle alakalı maddeler varmış. Neyse ben sigara kutusu ibarelerini silip baskılı kutu olarak reklamı güncelledim, yine reddedilmiş.
Reklam siteme yönlendiriyor, sitemde de sigaralı görseller var. Ondan mı acaba? Yoksa beni bir çeşit “spamladı” mı facebook?
Teşekkürler şimdiden.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.