[]

Ekşi sözlük çöktü mü

Ne oldu giremiyorum?
 
bu soruyu açacaktım ben de. Kobe öldü diye yorumlara bakayım dedim giremedim sözlüğe..


  • benign neglect  (26.01.20 23:00:51) 
Kobe nedeniyle aşırı yoğunluk var herhalde.


  • flexner wintersteiner  (26.01.20 23:03:29) 
Muhtemelen Kobe yüzünden oldu diye düşünüyorum.


  • simderun  (26.01.20 23:03:41) 
Sözlüğün altyapısı rezalet. Biraz paraya kıysınlar da düzeltsinler artık şu siteyi. Ne zaman önemli bir olay olsa site göçüyor.


  • mesa  (26.01.20 23:44:03) 
Her ay üzerimizden milyonları kaldırıyorlar, güya kurucusu deneyimli yazılımcı ama site en ufak yuklenmede göçüyor. Ustelik metin tabanlı bir servis. Transaction falan da yok.


  • prizmatik  (26.01.20 23:53:59) 
Kobe'nin ölümü üzerine olması lazım.


  • noluyo yaa  (27.01.20 00:20:28) 
altyapıyı geliştirirlerse maaşlarda kesinti olacağını yazdılar. oylama yaptık altyapı şimdilik böyle kalacak. zaten ayın 5'i yerine 15'inde yatıyor artık eskiden o ay sonunda yatardı.


  • ozdek  (27.01.20 01:06:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.