[]

bluetooth kulaklık xiaomi

şöyle bişi buldum spor salonunda kullanmalık kulaklık ararken ama fiyatı aşırı düşmüş neden böyle sizce?

www.trendyol.com


 
hocam ürünü google da aradınız mı hiç? bu ürün her yerde 130 lira. fiyatın düştüğü falan yok. buraya yazana kadar google a yazın şunları artık.


  • Tears of Devil  (26.01.20 00:19:16) 
fiyatının 169tl olduğu zaman kardeşime hediye olarak alıp sonra iade etmiş. pek tutulmadı sanırım, o yüzden fiyatı düşürmüş olabilirler.
kulaklık hakkında bilgi gerekirse; çok tiz, baslar hissedilmiyor. tasarım iyi, kulağa çok iyi oturuyor ama 5-10dk kullandıktan sonra beyninde zonklama yapıyor, çok rahatsız etmişti. bunun yerine biraz daha para koyup anker alın, tavsiye ederim

  • MtKrt  (26.01.20 00:27:21) 
Çakması piyasada çokmuş youtube dan izle oyle al.


  • dallaque  (26.01.20 09:38:27) 
başlarda neredeyse 200tl ye satıyorlardı bunu. black friday de 130 a bir düştü, bir daha yükselmedi.


  • gazozailacatmauzmani  (26.01.20 13:45:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.