[]

Türknet

TT altyapısını mı kullanıyor ?. Şu an Türksat'ı kullanıyorum. Akıllı sınırsız saçmalığından dolayı taahhüt bitince bunlara geçesim var ama adrese göre hızı 35 mbps gösteriyor.

TT altyapısı ise altyapı başvurusu vs yapmak mümkün mü ?. Merkezi bir yer ama TT'nin fiber altyapısı yok sanırım.


 
evet ama ttnetten çok daha iyi hizmeti.


  • mayeskuel  (25.01.20 23:02:50) 
fiber diye gaza gelmeyin zaten ülkenin %98'inde fiber yok.
35 ise vdsl in giriş seviyesinden başlatabiliyorlar demektir.

bakır kablo üstünden alırsınız yani iyi.

yıllardır faturası düzgün ödenen bir hesabın da kodunu paylaşıyorum böylece siz 1 ay bedava hat sahibi de 1 ay bedava kullanabiliyor. hat sahibi ben değilim.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: www.taahhutsayar.org

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: RDS85TA60PNH

Bağlantı: turk.net

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.
  • ozdek  (25.01.20 23:15:17) 
tt altyapısı. tt bana 30 verirken bu arkadaşlara geçtim, hızım 35e çıktı.


  • trajikomix  (26.01.20 00:10:38) 
türknet aktif altyapı değilse evet telekom altyapısı kullanıyor. sadece dsl için anlaşmalılar ama benim evimde fiber var ve türknet hizmet veremiyor mesela... fiber gelmişse varsa vs. yine alamazsın turknet ile. ileride fiber gelirse de iptal edip başka sağlayıcıya geçmen gerekir.

istersen buradan da sorgula, milleni hem tt hem sol fiber altyapıdan hizmet verebiliyor www.milleni.com.tr

fiber yoksa 35mbps paket 4tl daha ucuz olduğundan turknet daha mantıklı kalıyor. fiber varsa milleni tercih edeceksen filan bu kodla 1 ay daha ücretsiz kazanıyorsun toplamda 2 ay ücretsiz kullanıyorsun 04090E79
  • konetsu  (26.01.20 10:06:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.