iş için laptop

urun.n11.com

iyi midir? 3d modelleme, render, data analizi için kullanacağım.

bütçe : 8kTL

Gtx1060 is görür, gtx1660ti var o paralara daha güncel. Grafik birimine aşırı yuklenmeyecekseniz daha hafif makineler mx250 kart ile de sizi tatmin eder.

  • karacigerim vur kadehlere  (16.01.20 14:30:25)
thinkpad p serisi alın hocam. buna verdiğiniz para size ışıqlı şeyler ve renqli qlavye olarak döner. bahsettiğin şeyler için biraz çocuk işi kalıyor bu görüntü itibariyle de.. thinkpad p51 veya 52 53 bakın derim.
www.sahibinden.com

  • Tears of Devil  (16.01.20 14:31:59)
bu yeni nesil P serisinde nedense işlemci performansları düşük.

www.cpubenchmark.net
  • orpheus  (16.01.20 14:36:26)
thinkpad iyi bende ışıklı bir şey istemiyorum ama gtx 1060 ile m2200 arasında iki kat fark var.

i.hizliresim.com
  • dedim dedim de kime dedim  (16.01.20 15:43:23)
abi bu arada gtx1060 oyun vs için yapılmış bir kart. verdiğin diyagram da oyun testi sonuçları. quadro oyun kartı değil direk render vb işler için üretilmiş bir kart. bu şey, tır ile spor arabayı karşılaştırıp, tırda daha çok beygir gücü var daha hızlı gider demek gibi bişey oluyor yani. işin içinde render varsa quadro alır. gta 5 falan varsa gtx.

  • Tears of Devil  (16.01.20 16:06:50 ~ 16:24:29)
@tears
3d modelleme, render vs için 1060 dururken m2200 mü al diyorsun hocam?

  • dedim dedim de kime dedim  (16.01.20 16:47:20)
@dedim... ben birşey demiyorum hocam. yanlış yönlendirmiyim. ama bu cihazlar bu iş için varlar. koca thinkpad işe yaramaz bir kartla gelmez muhtemelen. birde p serisi yeni çıkan en prestij ve performanslı seri. nette ara istersen biraz kartları. karşılaştırmaları falan var render ile alakalı. ben o sonuçlara göre yorumladım.

  • Tears of Devil  (16.01.20 17:18:49)