[]

yurtdışı-kira

Arkadaşlar,
Buraya gelmeden önce çok zor ev bulmuştum, kirası 800 euro. bu kirayı verdikten sonra bana pek birşey kalmıyor çünkü borçlarım da var onları ödüyorum.
temizlik, internet vs. herşey içinde, okula 30 dk, merkezde, metro ve tramvay aktarması var. ev sahibim iyi birisi ama kontrolcü biri. mutfakta oturduğu için girip birşey yapmaya çekiniyorum.
şimdi bir ev buldum, 400 euro. okula 1 saat metroyla, aktarma yok. ınternet ve mesela çamaşır yıkama falan ücretli. haftasonları temizlik yapmam lazım birde.
valla ben kafaya koydum, taşınacağım çünkü 800 euro çok zor geliyor.ne para biriktirebiliyorum ne kendime birşey alabiliyorum.

zorluğu olur mu size de danışmak istedim.
münih.

 
o farka deger herhalde gunde sadece 1 saat fazla vakit gececek.


  • ozdek  (14.01.20 18:25:05) 
bence biraz daha bekleyip daha iyi bi alternatif bulabilirsin. subat sonunda gelen giden ögrenci cok olur. wg gesucht zorlamaya devam

bol sans
  • vhs kaseti  (14.01.20 18:26:30) 
uzaklığından dolayı ulaşım masrafını hesaplamayı unutmayın


  • sttc  (14.01.20 19:19:00) 
Tasin diyorum. Sevimsiz ev sahibi cekilmez, zaten evi Turkiye'den agri buldugun icin kaziklanmaya razi olmussun mevcut durumda. 400 euro buyuk bir fark.

"zorluğu olur mu size de danışmak istedim." - ne zorlugu olacak anlamadim. Sonucta su an oturdugun yer de annenin evi degil.
  • hot potato  (14.01.20 19:37:23 ~ 19:38:23) 
Yol parasinin ekstra ne kadar artacagina bagli olarak dusunulur. Kitap okumak icin hergun iki saat fazladan sureniz olur iste. Fena mi?


  • erectrode  (15.01.20 16:37:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.