[]

nerede kan verebilirim? (istanbul)

0 rh+ grubum.

kızılay uygun mudur? uygunsa beşiktaş-beyoğlu hattında ara sıra olan tırlar anlık olarak nerede bilebiliyor muyuz? oralardalarsa kaça kadar olduğunu bilen var mı?


 
merhaba konum dışı ama şöyle bir ilan paylaşılmıştı geçenlerde: Günaydın Arkadaşlar. 7 yaşında “kalp kapakçığı daraltması” olacak bir arkadaşımız için taze kana ihtiyaç var.

Ameliyat 15 Ocak’ta olacak fakat kontrol için 14 Ocak’ta hastanede ufak bir muayeneden geçilmesi gerekiyor.

20 ile 45 yaş arasındaki (20’den gün almış olmalı) 0 RH (+) kan grubunda olan erkek arkadaşlar aşağıdaki numaraya dönüş yapabilirse çok küçük yaşta olan bu arkadaşımızın hayatında çok önemli bir müdahalede bulunabilir.

İletişim: Ece Akyol - 0535 020 1120

Hastane: Küçükcekmece Mehmet Akif Ersoy Kalp Hastanesi
  • pide  (14.01.20 17:59:42) 
hala ihtiyaç var mı diye öğrenmek için aradım da meşgule aldı ece hanım.

~yavrucak için bulunmuş kan.

~aferezde daha az kan çıkıyor sanırım bedenden; benim çok çok kan vermem lazım.
  • ateistanbul  (14.01.20 18:11:54 ~ 18:42:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.