[]

Almanya’da Telefon Hattı Kullanımı

Kardeşim Almanya’ya gitti. 10 gün kalacak. Vodafone hattını orada kullanabiliyor ama 29₺ günlük. Kullan at şeklinde hat var mı orada alabileceği? İnternet olsa yetecek. Konuşma dk olmasa da olur sonuçta. Var mıdır böyle bir imkan?
 
var tabii ki, herhangi bir o2 veya vodafone mağazasından prepaid sim kart alıp internet paketi yükleyebilir.


  • ben de  (14.01.20 16:19:46) 
rewe de aldıde falanda hat satılıyor.


  • durgunfoton  (14.01.20 16:40:51) 
Ülkeden ülkeye değişiyor ama prepaid imkanı vardır kesin. Gelecek sefer ve diğer yazarlar için yazayım.

Ingiltereden Vodafone hat aldım. Trye kargo dahil £3 falan tuttu. Günlük £1den sonra duruyor. Sınırsız arama sms ve 800mb İnternet var.

En önemlisi, Türkiyeyi de euro zone içinde sayıyor Vodafone UK ve Spain
  • aguen  (14.01.20 17:45:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.