[]

Çalışmaya başladıktan sonra sonuçların daha kötü gelmesi sorunsalı

Konumuz kpss. 2 aydır çalışıyorum. Geçen bir deneme çözdüm hiç çalışmadan girdiğim sınavlardan kötüydü. Bu işin sırrı nedir 95+ alan sevgili yazarlar aydınlatabilirse sevinirim
 
kpss degil ama oss'ye calisirken benim de boyleydi, 2-3 ay ayni netlerde kalir daha sonra bir ziplama yapardim. sinava 1 ay kalana kadar 5 yanlisin altina dusemedim.


  • crucio  (14.01.20 01:02:22) 
öss tecrübemle konuşuyorum,
her yayınevinin sınavı farklı zorluk seviyesindedir. ayrıca bir deneme ile seviyenizi belirlemeyin.

2 aydır çalışıyorsanız öğrendiklerinizi tam hatırlamıyor olabilirsiniz, ya da teoriyi öğrenip pratik yapmadığınız içindir.

ben en büyük ilerlemeyi çözdüğüm testlerden sonra yaptığım yanlışları inceleyerek elde ettim. konu çalışmaktan çok yanlışlarımdan öğrendim.tavsiye ederim.
  • sttc  (14.01.20 01:06:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.