[]

Orhan Pamuk Kar kaç sayfaydı?

İnternette pdf olarak buldum. 1759 diyor. Arkalı önlü olmadığı için mi? Yabancı dilde buldum çıkarttıracağım da. 1759 u nasıl azaltırım?
 
405 sayfa
Ben de onu okuyorum an itibariyle :-)

  • euteamo  (12.01.20 23:53:53) 
çıktı alacağım yer ayarlayabilir mi? niye bu kadar fazla?


  • geçerkenugradım  (13.01.20 00:01:36) 
Allah belasini versin, yazmis da yazmis. 464 sayfa son baskisi, Türkce.


  • buf-e kür  (13.01.20 00:04:43) 
Ben ilk çıktığı senelerde okudum elimin altinda da degil kitap ama max 350 450 dir.


  • hindistan cevizi  (13.01.20 00:30:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.