[]

Yuva ve gelecek yıktım

Yemin ederim farkında olmadan yaptım. Kız kısmı bipolar. Eski kız arkadaşım. Uzun süre sevgili olduk sonra ben yeter artık yoruldum, seninle iyi anlaşıyoruz ama böyle bir ilişki istemiyorum diye ayrıldım. 2 sene koptuk sonra tekrar yazdı bana tamam kaç sene oldu yemin ederim arkadaşça konuşuyoruz.

Bu tinderdan ingiliz bulmuş, evlilik vizesi almış. Bir de arada sana hala aşığım diyor falan ben yav saçmalama mis gibi ingiliz buldun parası da var mal mısın sen diyorum. Yemin ediyorum şaka yapıyor sanıyordum.

Geçen bu ben hafif içkiliyken seni çok özledim, seninle olmak istiyorum onunla değil demiş. Ben de iyi gel amk .d demişim. Normal inişi çıkışı sandım çok sallamadım.

Bugün bilet resmi atmış geliyor.

Korkudan titriyorum. Ne yaptım ben nasıl çözeceğim. Uçakta sanırım cevap da vermiyor yazdıklarıma gitmiyor.

Numaramı değiştireyim topuklayayım mı yoksa defol geri dön deyip yollayayım mı yemin ederim ben yaptığımın farkında değildim.

Ne yapayım annesini mi arayayım -numarası var.

 
Sarhoşken saçma sapan işler yaptığını, böyle mazeret olmaz ama özür dilerim diyebilirsin. Sonra da dönüş biletini karşılamak istediğini söyleyebilirsin. Olan olmuş artık. sakın görüşüp hayatinı değiştirmeyin kızın. Kendi yolunuza bakıp iletişimi kesmeniz gerekiyor.


  • zencipanda  (12.01.20 15:54:54) 
Nasıl hemen moda giriyorsunuz yuva yıktım falan diye ya, kendinizi bu kadar büyütmeyin(trol değilseniz tabi)

Gezmeye falan geliyodur bence.
  • megalomaniac  (12.01.20 16:13:28) 
Kalıbımı basarım sana anlattıkları yalan veya abartı.


  • olaylar olaylar  (12.01.20 18:19:33) 
Hocam geldi mi var mi gelisme? :)


  • Acream  (14.01.20 11:46:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.