[]

açıköğretim vize sorularını bulabilir miyim?

Yayınlanıyor mu? Ben bulamadım. Link varsa paylaşır mısınız?
 
girdim şimdi göremedim,en son 2018-2019 var. ama bu sene kaydoldum sınava gitmedim belki ondan göremiyorumdur.


  • aguen  (06.01.20 17:52:03) 
portalda hepsi var


  • hadsafhada  (06.01.20 17:56:26) 
ekampus.anadolu.edu.tr
burada oluyordu.

son girdiğiniz sınavı görmek istiyorsanız sınavın üstünden bilmemkaç saat geçmesi gerekiyordu diye hatırlıyorum. 1-2 gün içinde yüklenir. yenileyin sürekli.
  • meyal  (06.01.20 18:00:05 ~ 18:01:59) 
Sınavın üstünden 15 gün geçti. Kayıtlı materyallerde mi olması gerekiyor? Bir ara görmüştüm ama şu an göremiyorum. O linkte anasayfaya yönlendiriyor.


  • geçerkenugradım  (06.01.20 18:25:43) 
mezun olduğum için mi bilmiyorum ama bende de çıkmıyor maalesef. “derslerim” sekmesi vardı orada oluyordu.

acaba öğrenci otomasyonuna yüklenmiş olabilir mi?
  • meyal  (06.01.20 18:45:13) 
portalda istediğin derse gir -> çıkmış sınav soruları de -> oradan 2019-2020 ara sınav sorularına bak

toplu yok, her ders için ayrı ayrı bakacaksın.
  • hadsafhada  (06.01.20 22:25:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.