[]

Evde Pazarlık Oranı Ne Olmalı?

Müteahhit’ten alınacak ev için pazarlık nasıl olmalı sizce? Mesela 630 bin TL diyorsa ev için ne kadardan açmak makul kapıyı?
 
600 zaten adamın aklındaki rakamdır.


550 den başla 580 590 a kapatıver
  • seyyar satıcı  (06.01.20 13:31:22) 
müteahhitin durumuna göre değişir.pozisyonunu güzel ayarlamış bir abiyse 10-20 iner ama yürüyen inşaatı olan,elinde dairesi çok olan müteahhitse 500 bu havada güzel para.


  • duptıs  (06.01.20 13:43:42) 
Ben 500’den açardım.

eksisozluk.com

Şu entey’min sonundaki ekran resimlerine bakarsan ne demek istediğimi anlarsın..
  • otopsicocugu  (06.01.20 15:36:24) 
piyasaya gore degisir sanirim su anda yaprak kimildamiyor o yuzden parasi olanin avantaji var. 630 diyorsa ben en az 100 altindan sert girerdim..


  • cooperr  (06.01.20 19:20:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.