[]

Uluslararasi Tasinma

Merhaba,

Esyalari ile ulke degistirenler varsa, hangi firmayi, neden tercih ettiklerimi ve onerilerini paylasabilir mi?
40ft konyetner ile tasinilacak.

Tesekkurler,

 
40ft in tamamıyla mı taşınıyorsunuz,nereye taşınacaksınız?

Bildiğimiz standart ev için bir kapak yani 10ft yeterlidir genelde.komple tırı dolduruyorsanız sadece nakliyeye ihtiyacınız var.bunu komple servis ederseniz ödeyeceğiniz para 10-15 k euro civarı olur.tek kapak için 5k euro gibi bir bedel çıkar.burada son dönem soranların ödedikleri ve aldıkları fiyat bu.bizde her seferinde ne gerek var,gittiğiniz yerden alsanıza diyoruz.misal ben kendim taşıyabileceğim halde taşımadım eşyalı bir ev kiraladım.gideceğiniz yerde sabit kalacaksanız tavsiyem sizde buradan eşya falan taşımayın,çok özel eşyalar değilse buna değmez.gittiğiniz yere göre yeni bir düzen kurun.
  • duptıs  (05.01.20 13:09:49) 
Mevcut ev 5 odali ve heykeller var. Her sey gitmiyor. Mobilyalar ozel yapim, Endonezya’dan.
Mecbur gidecek ama konteyner bilgisini gozden gecirelim. Tesekkurler

  • janderzel zartanyan  (06.01.20 13:58:24) 
Hedef destinasyon Israil bu arada.


  • janderzel zartanyan  (06.01.20 13:58:40) 
Sizin ihtiyacınız olan profesyonel bir mover firması,sıradan naklihane ile olabilecek bir durum değil.konsolosluk ikametleri falan taşıyan çok az sayıda firma var,onlara ulaşmanız lazım.

Heykel ve ağır mobilya sözkonusu olunca çok iyi paketleme ve sandıklama gerekiyor.her sandığın ve paketin ayrı ayrı çeki listesi yapılmalı.mutlaka değerierine göre sigortalı olması gereken bir işlem.taşıyocı firmanın sigorta klozundaki prim detayları önemli olabilir.

Destinasyon israil olunca tır tavsiye dışı kalacak şu an için deniz yolu kullanmak gerekecek hayfa ya kadar sonrasında tırla aktarım gerekecek.konsolosluktan veya israildeki bir gümrük firmasından destek almanız lazım.
  • duptıs  (06.01.20 20:43:12) 
Ben bir süre bu sektördeki en iyi firmalardan birinde çalıştım, firma reklamı olmaması için buraya yazmayayım. Mesaj atarsanız istediğiniz sorulara cevap veririm.

Ayrıca standart bir ev dediğiniz bekar eviyse 10 ft yetebilir ama evli çocuklu bir aileye 10 ft yetmez. 10 ft=15 m3 eşya sadece salondan bile çıkar çoğu evde. Zaten anladığım kadarıyla şirket size 40 ft hak vermiş.
  • mesa  (06.01.20 20:57:51 ~ 20:58:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.