2017 model olup 2018 trafiğe çıkış olayını anlamadım.

başlıkta otomatik diyor ama detayda yarı otomatik yazıyor. eğer daha önce yarı otomatik sürmediyseniz test sürüşü yapın. o silkme ve geçiş hissini görün. belki de hoşunuza gitmeyecek.
  • sttc  (05.01.20 01:54:07) 
Tsi ler bildiğim kadarıyla lpg ile pek uyumlu değil. Yakar.


  • antihero  (05.01.20 11:24:09) 
Zevkinizi bilemem tabi fakat 150 lira bütçe ile daha dikkat çekici ikinci el araç alınabilir diye düşünüyorum, örnek;
-mercedes amg / clk
-toyota hybrid
-honda civic - son sedan model
  • kanlakarisikyagmur  (05.01.20 13:30:12) 
araba güzel ama bu paraya bu araba alan adamın aklından zoru var derim.


  • trajikomix  (05.01.20 14:10:24) 
dsg'ye bulaşma bence.


  • elitoangelito  (05.01.20 14:52:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.