[]

bu kız neden öldü ?

gidilmedik doktor profesör kalmadı. hiç kimse teşhis koyamadığı gibi oldukça sağlıklı olduğu söylendi. komaya girdiğinde bile komada olması için hiçbir neden yok denildi.ölüm raporunda bile bir hastalıktan bahsedilemedi.ailesi artık 3 harflilerden bile şüphe etmeye başlamışken bazı profesörler sebepsiz ölüm diyebildi sadece. ben tanımam ama çok sevdiğim birkaç arkadaşımın yakınıdır.her gün saatlerce düşünürüm sebepsiz ölüm var mıdır hiç duyan oldu mu ?

www.netgaste.com


 
çok değişik ve çok nadir rastlanan bir hastalığa kapılmış demek ki, o yüzden tespit edememişlerdir.


  • candide  (30.12.19 22:20:53) 
ben hiç duymadım sebepsiz ölümü. etrafımda ölen herkes önce rahatsızlanıp dr. gitt fayda görmeyip öldüler.

bir yakınımızda 1 sene içinde gitti çok ağrı kesici içtiği için geç kalmış doktora gitmekte, sonrası kemoterapi ve ölüm oldu.

yani hepsinin vücutlarında sıkıntı veren yerleri vardı.

tüm ölenlerimize ALLAH rahmet etsin.
  • for day to break  (30.12.19 22:44:16 ~ 22:45:21) 
bir yakınım hastanede bi bakteri kaptı. diğeri ise nerden kaptığı belli değil. ikisinin de tanısı konulana kadar haftalar geçti. bu beklenirken organlarına zarar geldi vs. buna benzer bişey olabilir.


  • sttc  (30.12.19 23:47:19) 
ölüm sebebi haberde yazdığı kadarı ile çoklu organ iflası. veysel'in yazdığı gibi buna sebep olacak tonlarca hastalık vardır, fakat teşhis edil(e)memiştir.


  • polifonik osuruk  (31.12.19 08:51:55) 
Mutlaka bir sebebi var ama günümüz tıp dünyasında mevcut durumda teşhis koyulamamıştır. Ölüm nedeni çoklu organ yetmezliği diye geçer ama buna neyin sebep olduğu belli değil. Bundan yıllar yıllar önce hiv nedeniyle insanlar aids oluyordu. Virüsün tespit edilmesi nedeniyle anlaşıldı milletin çok sık ve basit hastalıklarla süründükleri..


  • silah taciri  (31.12.19 12:14:35) 
@silah taciri, hiv dediğin önce insanı kurutuyor sonra öldürüyor. bildiğim tüm hastalıklarda belirtiler oluyor. bu kız gürbüz pırıl prılken ölmüş sanırım.

bir tek kalp hastalığı sanırım görüntüde belirti vermiyor ama o da tahillerde çıkıyor. trigliserit filan yükseliyor sanırım.
  • for day to break  (31.12.19 17:22:43) 
Doktor değilim, ama aklıma Sarkozy Hastalığı geldi. Organları çabucak mahveden bir hastalık.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (31.12.19 21:09:45) 
@for day to break benim de bahsettiğim şey bu. Mutlaka bir neden var ama günümüz bilim/teknoloji koşullarında tanı koyulamıyor, teşhis yok. Allah rahmet eylesin..


  • silah taciri  (01.01.20 19:06:28) 
immünoloji diye bir bölüm var, genel olarak bağışıklık sistemi ile ilgilense de aslen bilinmeyen hastalıkları araştıroyorlar.

tıp tam çözülemediği için aslında var olan ama bizim bilmediğimiz bir sürü hastalık var.

sebepsiz ölüm tabii ki olmaz mutlak keşfedilmemiş bir sebebi vardır. çoklu organ yetmezliği yüzünden denmiş. demek ki organlarını işlevsiz hale getiren ama bilinmeyen, henüz çözülememiş, farkedilememiş bir hastalık yüzünden ölmüş. Allah rahmet eğlesin, yakınlarına da sabır diliyorum.
  • hem şişko hem deli  (28.01.20 16:34:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.