[]

ehliyet harç işlemi

evrakları teslim aldım.

2019 yılında olduğumuz için 630 tl olan ücret 2020 yılında 990 olacakmış.

interaktif vergi dairesine giriyorum 630 civarı gözüküyor.

randevu ile bu işin ilişkisi nedir ? şimdi ödesem randevuya ocak'ta gitsem olmuyormuş sanırım. benim kafam karıştı. nasıl oluyor ?

 
şimdi ödersen sadece bugün veya yarın başvuru yapabilirsin. onun için de randevu bulmak zor, büyükşehirde isen randevusuz işlem yapman da zor. şimdi öder de bu 2 günde halledemezsen ödediğin ücreti iade alıp 1 ocaktan sonra yeni tarifeden ödeme yaparak 2020 yılı sonuna kadar istediğin zaman başvurabilirsin.


  • nrmnm  (30.12.19 10:25:14 ~ 10:26:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.