[]

Arkasından konuştuğu insanın yüzüne gülen kişiyle ilgili düşünceleriniz

Böyle arkasından konuştuğu insanla yüz yüze gelince sanki arkasından kötü laflar etmemiş gibi yakın davranan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu tip insanların sayısı hiçte az değil. Üstelik yaptıklarını hiç yadırgamıyorlar. Baya arkasından demediklerini bırakmadıkları kişilerle can ciğer oluyorlar. Ben çok şaşırıyorum bu durumlarda. Olay benden bağımsız da olsa böyle davranan kişilerle iletişimimi en aza indiriyorum. Sonuçta bir başkasının arkasından nasıl konuşuyorsa benim de arkamdan konuşup, yüzüme gülebilir.

Sizlerin çevrenizdeki bu tip insanlara karşı tutumunuz nasıl? Böyle insanları fark edince aynı samimiyetle görüşmeye devam edebiliyor musunuz?


 
Ben müdürüme yapıyorum ve bir beis görmüyorum. Duruma göre değişir. Kimisi göttür, kimisi götün arkasından konuşuyordur.


  • prole  (27.12.19 00:13:34) 
Valla o sekilde cok insan tanidigim icin sasirmiyorum. Ben de pek takilmiyorum boyleleriyle. Bu arada hepsini de burdan kiniyorum.


  • j r r tolkien hayrani  (27.12.19 00:22:09 ~ 00:23:00) 
aramıza hoşgeldin.

mecburiyetim yoksa direkt görünmeyen km mesafeler koyuyorum arama ya da hayatımdan çıkarıyorum.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (27.12.19 00:28:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.