Çek Cum. (Prag), Almanya ( Dorsten) ve Portekiz (Braga) için gezi planı

Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim lokasyonlarda nerelere gidilir, hangi müzeler ziyaret edilir, hangi otelde kalınır? Gezilip görülecek yerleri(favorileriniz) yazar mısınız acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Prag için YouTube dan honestguide kanalında istediklerin var. Diğerlerini bilmiyorum.

  • Topalordek  (26.12.19 23:48:54)
@Topalordek Teşekkür ederim.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (27.12.19 00:00:33)
absintherie'de mutlaka absinth koteyli iç derim, shot boyunda kokteyller geliyor, ama ikincisinde baya uçmaya başlıyorsun.

eğer yağmur yağmıyorsa kesinlikle meydanda klasik müzik yapan insanları dinle. eline de sıcak şarabını al, ya da normal şarap al o ambiyansı tat.

ilgin varsa Leica gallery'e git

mezarlığını görmeni tavsiye ederim. ama mezarlığa kadar yürüyerek gitme derim. toplu taşıma iyidir.

işte klasik turistik kalesine git, katedralini gör,

Franz kafka müzesine git seversen,

charles köprüsünde vakit geçir, tatlı bir köprü bayaa

vs vs. tatlı bir şehir, açık hava müzesi gibi, her binanın ve sanat eserinin keyfini çıkar.
  • cedric tweedledee  (27.12.19 01:01:17)
Dorsten kücük bir sehir bana yakin. Orda uyguna otel vardir ama tabi hic konaklamadim. Dorstenden cevrede kalan büyük sehirle gidebilirsin Düsseldorf 90km Essen 25 km Dortmund 35km Köln 110km Münster 60km. Müze ve galerie dolu bu saydim sehirlerde

  • samiabi19  (27.12.19 01:15:52)
@ cedric tweedledee, samiabi19 Teşekkür ederim.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (27.12.19 02:35:45)
Braga'ya 20 dk mesafede Guimaraes var. Oraya da gidebilirsiniz. Portekiz'in doğduğu yer diye geçer. Kale ve çevresinde tarihi yerler var.
Bragada bom jesus var.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (27.12.19 08:08:52)
@emcekare olmadı einstein olsun bari Teşekkür ederim.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.12.19 02:53:22)