[]

Sıfır Arabalar Hurda Teşvik İndirimi İle mi satılıyor?

Selamlar. Bir tanıdığım araba aldı, bayii hurda teşvikli fiyattan vermiş, ki kendisinin hurda arabası falan yoktu. Bayii direk o fiyattan vermiş anlayacağınız. Bu her yerde böyle mi?
 
evet bayilerin anlaşmalı olduğu hurdacılar var. hurdayı bayi buluyor. 2-3 bin liradan araç alan kişiye satıyor. araç alan kişi de 10-15 artık ne kadar hurda indirimi ise ondan yararlanıyor.

hem hurdacı kazanıyor, hem bayi kazanıyor, hem araç alan kişi kazanıyor.
  • kibritsuyu  (26.12.19 17:59:46 ~ 18:00:00) 
Çok iyi o zaman ya. Yani aracın sitesinde hurda teşvikli fiyata 3000 daha ekleyerek hesap yapabiliriz.


  • giovanne  (26.12.19 18:05:30) 
evet hurda teşviki seçeneği sunuyorlar ama şöyle bir senaryo çıkıyor

merhaba hurda aracınız var mı?
hayır yok
o zaman önce size 3000 tl ye size hurda araç alalım 1000 tl ye evrakları halledelim size 8000 hurda teşviği verelim

haliyle indirim 4000 tl oluyor.
ha hiç yoktan iyidir diyorsun ama bunlarla hiç uğraşma ben direk 4000 indirim yapayım diyenlerde çok oluyor.
  • basond  (26.12.19 22:04:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.