4 günlük kaplıca tatili depresyonuma iyi geldi

tatil sonrası iş yapma şevkim ve motivasyon epey iyileşti ? kaplıca nasıl fayda etmiş olabilir ?

1) sudaki magnezyum magnezyum eksikliğimi giderdi.
2) kaplıca suyundaki başka bir element eksikliği giderildi.
3) sadece 4 gün iş stresindne uzaklaşmak yetmiş olabilir
4) kaplıca suyuna günde 3 kere girdim. sonrasında 20 dakika terliyorsun. vucudu yordu ve spor etkisi yaptı, spor sayesinde depresyon düzeldi

en yüksek ihtimal magnezyum eksikliği gözüküyor.
magnezyum iğnesi yaptırmayı düşünüyorum.

5) hepsi.

  • denklemci  (25.12.19 11:47:58)
O depresyon değilmiş. Depresyon olsaydı duramazdiniz.

  • westblack  (25.12.19 11:57:20)
kaplıca olayını bilmiyorum ama bir benzerini hamamda yaşamıştım. ter odasında vücut kirleri atınca kendine geliyor insan. format atılmış pc gibi oluyorsun.

  • stationary traveller  (25.12.19 12:06:16)
terle beraber atmissiniz depresyon bakterilerini

  • jimicik  (25.12.19 12:09:44)
magnezyum sülfat bir tuzdur, terle kaybedilen bir elektrolikittir. iğnesini yaptırmanıza ihtiyacınız yok. rossmann'dan 10 liraya 10lu efervesan tablet alıyorsunuz suya karıştırıp içiyorsunuz.

  • nabrukk  (25.12.19 12:12:21)
depresyon 4 günde geçmez kanka başka bir şeydir o..

  • yardım edin  (25.12.19 12:35:37)
3) sadece 4 gün iş stresinden uzaklaşmak yetmiş olabilir

iki soda içsen kaplıcada aldığının yüz katı magnezyum alırsın :)
illa magnezyum alıcam dersen igneye gerek yok magnezinc alıp günde bir tane içsen yeter.

iki sence önce stresli bir döenmde 1 haftalık kamplı ormanlı bir tatilde bana aynı böyle hissettirmişti. önüme iş getirin dağları delerim kafasındaydım. bir haftaya eski ruh halime döndüm.
  • orpheus  (25.12.19 13:59:45 ~ 14:28:44)
3 direkt.

  • stavro  (25.12.19 14:52:30)