Arabadan Anlayanlar Bi Baksa Hayrina? (su araba alinir mi?)

ilk araba olacak, kronik sorunu vs olan bir araba midir bu? ilerde uzer mi?

dubai.dubizzle.com

linki yeniledim.

nası bir link attıysan açılmıyor

  • jelly bear  (21.12.19 18:15:08)
@jelly
linki yeniledim.

  • brkylmz  (21.12.19 18:39:01)
altta short link bolumu var sitede.

tnydu.biz

daha rahat olması açısından belirtiyim dedim.

ilk arabam fiestaydi, 3 yıl sorunsuz kullandim ama beni baz almayin, link icin yazdim ben.
  • la traviata  (21.12.19 19:05:00)
@la traviata
short linki atmistim zaten de mobilde aciyor sadece niyeyse.

kronik sorunu olmasin, cok ariza cikaran bi araba olmasin yeter.
  • brkylmz  (21.12.19 19:13:54)
2010 dizel trend kasası var bende sarf malzemeleri haricinde bir sorun çıkarmadı. Şehir içinde güzel araç. Sizin kullanacağınız 1.6 otomatik bir nebze fazla yakar. Benzin bulunduğunuz lokasyonda ucuz ise yapıştırın gitsin.

  • creedwar  (21.12.19 20:21:59)
2012 modeli vardı normal bakım harici sorun çıkarmadı.

  • Topalordek  (21.12.19 21:57:42)
Fiesta oyle kronikli, bela bir araba degil. Fiesta ozelinde soruyorsan fiesta alinir. Kullanan hicbir tanidigimdan sikayet duymadim. 1.25 olaninkm performansından sikayet ediyorlar sadece.

  • stavro  (21.12.19 22:13:41)