[]

Aç Karnına Ağrı Kesici

içecektim ki birisi "mide kanamasına sebep olur" dedi. Arveles'in prospektüsüne baktım, etkisini artırmak için yemeklerden 30 dk önce alın diyor. Hangisi doğru şimdi, var mı bir bilen?
 
"akut(ağır) ağrınız varsa" alabilirsiniz yazıyor. acile gidecek kadar bir ağrı yoksa yemekten sonra alın bence.


  • kanlakarisikyagmur  (21.12.19 10:36:19 ~ 10:36:26) 
hayatımda aç karnına ağrı kesici almadım. bilimsel bir sebebim yok ama böyle öğretilmiş. en kötü bi lokma beyaz peynir, ekmek parçası tıkıverin ağzınıza.


  • sbuxny  (21.12.19 13:51:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.