[]

Yazıcı Tavsiyesi

Selamlar ahali. Ev için bir yazıcı alacağız. Sadece siyah beyaz çıkaran mümkünse otomatik çift taraflı yazdıran bir şey istiyoruz. Tarayıcı olsa şükela olur ama olmasa da dert değil.

Daha önce bitmeyen kartuş muhabbetine 450 tl’ye canon tanklı yazıcı aldım ve maalesef çöp oldu. O yüzden öyle bir şey istemiyorum bildiğiniz klasik bir lazer yazıcı istiyorum.

Bütçe: 600 TL

 
bu işini görür.

www.hepsiburada.com
  • walter white kilikli  (17.12.19 10:33:09) 
Tanklı yazıcı niye çöp oldu yahu ben de daha yeni tanklı yazıcı aldım. Renkli gerekli olmasaydı lazer alacaktım.


  • Tutkun  (17.12.19 11:55:26) 
Hp1132 , 5 yıl kadar oldu hala güzel , Toner de cipsiz sanırım kendim doldurup kullanıyorum.


  • m orak  (17.12.19 14:29:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.