[]

DGS

Bu sene gireceğim.Matematik ve türkçe konusunda tavsiyelere ihtiyacım var.Hangi kaynakları çözmeli ? nereden çalışmalı?
 
deneme çözüp yapılamayan konular üzerine yoğunlaşmalı.


  • ykyt  (16.12.19 01:35:06) 
deneme üzerinden gitmek mantıklı +1. dgs de diğer ösym sınavları gibi (kpss-ygs-ales) süre sınavı. süreyi yani hızı halletmen lazım. gerisi gelir. ben bu sene girmiştim sadece aöftü amacım ama gene de bi bakayım dedim 273 ea almıştım yani aslında biraz daha kasıp ciddiyetle girsem hukuk gelecek kadar puan almıştım. sayısalsan falan zaten çok daha kolay kazanmak.


  • papuayenigine02561  (16.12.19 11:41:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.