Muhabbet etmek istemeyen biri neden mesaj atar?

Özellikle erkeklere sormak istiyorum, karşı cins olduğunu bildiğiniz biri sizinle iletişim kurmaya çalıştı. muhabbeti ilerletmeye çalıştı. ama siz pek sallamadınız. ne oluyor da 10 gün sonra, durduk yere yine mesaj atıyorsunuz. üstelik cevap aldıktan sonra yine sallamaz tavırlar devam ediyor. sebebi neydi ki? kendinizi mi hatırlatıyorsunuz arada?

Ne agresif yazmışım :) topunuzun allah belasını. fsdfsd

edit: Soruyu erkeklere sormak istedim özellikle, çünkü bunu yapan kişi erkek :)

çünkü gel gitlerimiz var bizim. bak her tarafım yine şiş şiş.

  • heidi'nin dedesi  (15.12.19 17:04:45)
bu kadar önemsiz şeylere kafa yorma kardeş, seni sallamıyorsa, sen de ona göre davran, geç, bekleme yapma, trafik aksın..

  • ebabil curnatasi  (15.12.19 17:25:32)
Seni arada yemliyor, ilgini taze tutuyor gibi geldi bana.

  • epistemic_regress  (15.12.19 17:31:38)
@epistemic+1 aynen öyle yapıyor.
Siktir et gitsin cevap verme. Sonra kıçı kalkacak.
Sözlükte başlıklara bak en büyük taktikleri, neymiş.
İlgi gosteriyormus sonsuz sonra birden ilgiyi kesiyormus kız ne olduğunu anlamadan sizlanmaya başlıyormuş vs. vs.
Bunlar ucuz numaralar.
Sonra da gelip burada tirk kizi tirk kizi diye agliyorlar.
  • kirmizipilotkalem  (15.12.19 17:56:33)
Şundan dolayı olabilir, istemem yan cebime koy.
Bu kadarı basit.
Kendini ağırdan satmaya çalışıyor.
  • yesil basli govel santor  (15.12.19 18:03:05)
Sadece erkekler yazsın demişsin ama bu tavrın cinsiyeti yok. Ego booster o olmuşsun adamın.

  • epistemic_regress  (15.12.19 18:42:26)