[]

kimliksiz kredi kartıylı bitcoin

Merhabalar,
Bir private-torrent sitesine üye olucam ama sadece bitcoin ve birkaç altcoini ödeme olarak kabul ediyorlar.

Biraz araştırdım nasıl bitcoin alacağım hakkında fakat nerede ise her yer üyelik alırken pasaport veya kimlik fotokopisi istiyor ve bu benim istemediğim bir durum.

Düşük miktarlarda 5€ , 10€ gibi kredi kartıyla bitcoin alabileceğim bir sistem var mıdır ?

 
hangi site?


  • malheiros  (15.12.19 15:38:33) 
myanonamouse


  • edi pakbayram  (15.12.19 15:41:31) 
mam, kendisi parayla almıyor siteye. sanırım başka bir yerden alacaksınız. eğer biraz bekleyebilirseniz, 2-3 gün gibi, ben size yollayabilirim. bonus point birikmesi lazım invite alabilmem için. eskiden sürüyle alınabiliyordu ama geçen seneden itibaren kısıtladılar sanırım...

bir de tabii seedbox veya benzeri kullanacaksanız yollayım. hit and run yaparsanız beni de zor durumda bırakırsınız...
  • malheiros  (15.12.19 15:47:15 ~ 15:47:55) 
AML/KYC kanunlarindan dolayi bitcoin satan sitelerin buyuk bir cogunluk sizden kimlik onayi ister. OTC uzerinden anoymous olarak bitcoin alabilirsin. OTC icin localbitcoins.com 'u kullanabilirsin.


  • crucio  (15.12.19 16:57:10) 
@malheiros
Hesabim zaten var aslında ama VIP üyelik almak istiyorum tam erişime sahip olmak için.

@crucio
Teşekkürler
  • edi pakbayram  (15.12.19 17:21:49) 
sana her gün bonus point gönderebilirim istersen. kullanıcı adını yaz.


  • malheiros  (15.12.19 17:24:03) 
Ben binance diye bi app vasitasiyla kredi kartı kullanarak almıştım hiçbir sorun çıkmadi


  • sanguine  (15.12.19 17:45:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.